logo

Odkrywamy nieodkryte

Archeologia

Najważniejszą cechą pomiarów georadarowych jest ich bezinwazyjność dlatego też stanowi ona nieocenioną pomoc w pracach archeologicznych. Metoda georadarowa pozwala dokonywać analizy zarówno 2D jak i 3D co daje możliwość dokładnej lokalizacji obiektów archeologicznych, wszelkiego rodzaju obiektów czy ukrytych pomieszczeń.

GEOPARTNER brał udział w wielu projektach związanych z lokalizacją zasypanych krypt, korytarzy a nawet całych poziomów piwnicznych. Sprzęt którym dysponuje nasza firma umożliwia również inwentaryzację i ocenę stanu technicznego infrastruktury obecnej w budowli lub na terenie inwestycyjnym, niezależnie od materiału z którego jest wykonana (plastik, drewno metal, beton, cegła, kamień, itp.).

Referencje

 • cytat

  Pracownicy firmy wykazali się profesjonalizmem i wysokim poziomem wiedzy technicznej, wywiązując się ze swoich zobowiązań terminowo i w sposób fachowy.

  Energa S.A. Zakład Energetyczny w Toruniu
 • cytat

  Zlecone roboty zostały wykonane zgodnie z zamówieniem, w uzgodnionych terminach i bez zastrzeżeń co do jakości ich wykonania.

  Wojewódzki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Lublinie
 • cytat

  Firmę Geopartner Sp. z.o.o. na podstawie dotychczasowej współpracy można polecić jako wiarygodnego partnera innym Inwestorom.

  Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce